Twórcy ARK: Survival Evolved o planach na nowe treści

Zaawansowana technologia.

Studio Wildcard ujawniło, że na początku przyszłego roku wprowadzi do ARK: Survival Evolved zaawansowane technicznie przedmioty - TEK Tier.

Nowości będę przeznaczone dla najbardziej doświadczonych postaci i tworzone w systemie rzemiosła: to głównie pancerz wspomagany, ale także kolejne bronie i struktury.

1
Podwodne bazy - grafika koncepcyjna

„Chcesz ustrzelić przeciwnika z plazmowego karabinu, latając jednocześnie na plecaku odrzutowym? A może żyć pod powierzchnią oceanu w specjalnej bazie, w pełni chroniony przed niebezpieczeństwami ziemi i powietrza?” - opisują obrazowo deweloperzy.

TEK Tier będzie darmową aktualizacją dla wersji PC i Xbox One. Wśród nowych przedmiotów pojawią się między innymi siodła z wbudowanymi działkami, specjalne wizjery podkreślające wrogów i sojuszników, celowniki optyczne i właśnie różnokolorowe pancerze wspomagane, rozszerzające możliwości sprintu czy skakania.

Aby nie były zbyt łatwo, korzystanie z umiejętności i funkcji pancerza wymagać będzie zasobów Element, czyli rzadkiego pierwiastka dostępnego tylko po kończeniu specjalnych wyzwań.

Darmowa aktualizacja ma być ważnym krokiem w stronę wersji 1.0, za pomocą której ARK: Survival Evolved opuści w przyszłym roku programy Early Access.

Nie wszystkie elementy TEK Tier dostępne będą jednocześnie. Na wspomniane podwodne bazy poczekamy nieco dłużej. Poza budowaniem samych struktur nie zabraknie oczywiście nowych, wodnych dinozaurów do znalezienia i oswojenia (oraz wyposażenia w działka).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami