Skip to main content

PS Plus: marzec 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na marzec.

Sony zaprezentowało listę gier, które w marcu 2022 roku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus.


Nowe gry w PS Plus w marcu

Poniżej lista tytułow, które od 1 marca pobiorą abonenci usługi:

  • Ghostrunner (PS5)
  • Ark: Survvival Evolved (PS4, PS5)
  • Team Sonic Racing (PS4, PS5)
  • Ghost of Tsushima: Legends (PS4, PS5)

Tym razem oferta składa się z czterech gier. Posiadacze PS5 otrzymają między innymi Ghostrunner - polską produkcję osadzoną w cyberpunkowym uniwersum. Tytuł jest połączeniem Mirror's Edge i Dishonored, stawiając na szybkie tempo rozgrywki.

Natomiast właściciele PS4 i nowszej konsoli Sony z aktywnym abonamentem dostaną Ark: Survival Evolved - koncentrującą się na sieciowych zmaganiach pozycję, w której gracze walczą o przetrwanie w świecie zamieszkanym przez dinozaury.

Na obu wymienionych platformach subskrybenci PS Plus ściągną też Team Sonic Racing - grę wyścigową z postaciami znanymi z serii o przygodach niebieskiego jeża. Rozgrywka ma zręcznościowy charakter.

To nie wszystko, ponieważ abonenci posiadający PS4 i PS5 pobiorą jeszcze Ghost of Tsushima: Legends - moduł kooperacyjny samurajskiej produkcji od Sucker Punch. Tryb będzie dostępny jednak tylko dla osób, które nie posiadają reżyserskiej wersji głównego tytułu.


Gry, które zostaną usunięte z PS Plus

Tradycyjnie, wraz z pojawieniem się nowych gier, znika zestaw z poprzedniego miesiąca:

  • EA Sports UFC 4 (PS4, PS5)
  • Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4, PS5)
  • Planet Coaster: Console Edition (PS5)
Zobacz na YouTube

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także