Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic rozdaje kolejne darmowe gry. ARK: Survival Evolved odbierzemy już w przyszłym tygodniu

Dwie przygodówki dostępne od dziś.

Twórcy Unreal Engine kontynuują ulubioną przez graczy tradycję, dlatego już dziś na platformie Epic Games Store odbierzemy dwie darmowe gry przygodowe. W następnym tygodniu do oferty trafi natomiast popularne MMO z dinozaurami.

W przyszły czwartek, tj. 22 września za darmo odbierzemy tytuł ARK: Survival Evolved - MMO osadzone w prehistorycznych klimatach. W grze skupiamy się na przetrwaniu w otwartym i niebezpiecznym świecie, pełnym dinozaurów oraz innych graczy.

Tego samego dnia do oferty trafi również Gloomhaven, taktyczne RPG, będące jednocześnie adaptacją planszówki o tej samej nazwie.

Natomiast już dziś w promocji znajdziemy grę Spirit of The North - przygodówkę inspirowaną nordyckim folklorem. W grze kierujemy lisem, który podróżuje po Islandii wraz z duchem strażniczki zórz polarnych. Podczas rozgrywki przemierzamy górskie szczyty, w towarzystwie spokojnej i klimatycznej muzyki.

Drugą z darmowych produkcji na ten tydzień jest The Captain, czyli point-n-click w klimatach sci-fi. Wcielamy się w kapitana statku kosmicznego, a jego zadaniem jest eksploracja, prowadzenie rozmów oraz podejmowanie decyzji taktycznych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

ARK: Survival Evolved

Android, iOS, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze