Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

ARK Survival Evolved - interfejs: Tribe Manager, zarządzanie plemieniem

Menu grupy i plemienia.

Plemiona w Ark Survival Evolved są odpowiednikiem gildii, klubów czy szwadronów z innych gier. W oknie Tribe Manager znajdziesz informacje i opcje związane z zarządzaniem swoim plemieniem.

Członkowie plemienia dzielą ze sobą punkty doświadczenia, oswojone zwierzęta oraz sprzęt. Do plemienia można dołączyć lub można założyć własne, zapraszając do niego znajomych. Każdemu członkowi można przydzielać rangi i funkcje, jakie mają pełnić, ale nie oznacza to, że górnik nie będzie mógł pójść na ryby. Plemiona mogą też wchodzić ze sobą w sojusze, aby osiągać wspólne cele, które byłyby trudne do zrealizowania dla pojedynczego gracza, czy nawet grupy graczy.

Podstawowe informacje oraz nazwa naszego plemienia (1) wyświetlają się u góry.

Informację na temat liczby członków naszego plemienia, którzy są online (2), znajdziemy u góry. Jest tu też lista członków, ich ranga i status (3).

Niezbędne opcje zarzadzania plemieniem (4) znajdują się w górnej części. Od lewej: zmiana nazwy plemienia, filtr pokazujący tylko członków będących online, zarządzanie grupami wewnątrz plemienia oraz zarzadzanie przymierzami z innymi plemionami.

Okienko po prawej stronie ekranu (5) zawiera zakładki TRIBE LOG, czyli dziennik plemienia, oraz GOVERANCE, czyli zaawansowane opcje zarządzania plemieniem.

Następnie: ARK Survival Evolved - interfejs: Tame Groups, oswojone zwierzęta

Spis treści: ARK Survival Evolved - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: ARK Survival Evolved - interfejs: crafting, wytwarzanie

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze