Fallout 4 - Frakcja: Trasa

Poznaj główne cele frakcji oraz dowiedz się, jak dołączyć do Trasy. Uwaga na spoilery!

Trasa jest tajemniczym i działającym w podziemiu ugrupowaniem mającym jeden cel - uwolnić syntki, czyli humanoidalne roboty tworzone przez Instytut. Według członków Trasy cyborgi posiadają nie tylko zdolność myślenia, ale przede wszystkim wolną wolę i powinny funkcjonować na równi z innymi ludźmi we Wspólnocie.

desdemona
Trasa działa w głębokiej konspiracji

Główną postacią sekretnej organizacji jest Desdemona, która współpracuje z szeregiem wspierających ją osób. Trasa przypomina nieco ruch oporu - jej członkowie działają w konspiracji i początkowo bardzo trudno jest ich zlokalizować. Udaje się to dopiero wraz z postępami w kampanii fabularnej.

Jak dołączyć do Trasy?

Podstawą do skomunikowania się z tą tajną frakcją jest misja główna o nazwie „Klejnot Wspólnoty" w trakcie której docieramy do miasta Diamond City, leżącego w centrum mapy. Na miejscu dowiadujemy się o zaginionym detektywie Nicku Valentine, którego zaczynamy poszukiwać w kolejnym zadaniu o nazwie „Detektyw o stalowym sercu".

W trakcie jego wypełniania, w okolicy stacji, trafimy na ślad zostawiony przez Trasę, zapoczątkowując tym samym nowe zadanie „Droga ku wolności", w trakcie którego dotrzemy do Desdemony i sztabu Trasy, gdzie będziemy mogli podejmować się kolejnych zadań.

Misje fabularne związane z Trasą:

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami