Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja

Opis przejścia kampanii i porady dla trybu multiplayer.

Witamy w poradniku i solucji do Call of Duty: Black Ops III, najnowszej gry Activision. Tytuł przenosi nas do ponurej wizji przyszłości, mającej miejsce 40 lat po wydarzeniach w z Black Ops II.

W naszym poradniku znajdziecie opis przejścia kampanii dla jednego gracza oraz wszystkich trybów multiplayer, wraz z mapami i klasami, w jakie można się wcielić. Przygotowaliśmy także listę znajdziek, które można odnaleźć w trakcie kampanii dla jednego gracza.

Miłej zabawy i zapraszamy do lektury!

Porady ogólne

Opis przejścia kampanii

Zaczynamy od misji kampanii dla jednego lub maksymalnie czterech graczy w trybie kooperacji. Warto zauważyć, że w Black Ops 3 kampanię można przejść w dowolnej kolejności, nie trzeba nawet sugerować się chronologią wykonywania poszczególnych misji.

Znajdźki i sekrety

Kolejne misje fabularne oferuje również wiele przedmiotów kolekcjonerskich do zdobycia. Pełną listę lokacji znajdziesz w naszym poradniku.

Porady na początek

1. Pamiętaj, aby często uzupełniać zapasy amunicji. Nawet jeżeli nie masz zamiaru korzystać z jednej z posiadanych broni, na wszelki wypadek warto posiadać do niej pełny magazynek.

2. Jeżeli jakiś moment gry sprawia ci trudność, a nie chcesz obniżać poziomu trudności, spróbuj zastosować inną taktykę. Efekty często są więcej niż zadowalające.

3. Pamiętaj, że gdy nasz bohater przebywa poza walką, jego zdrowie szybko się regeneruje. Jeżeli jesteś na skraju śmierci, dobrym pomysłem jest ucieczka z dala od przeciwników i powrót do nich dopiero z pełnym paskiem zdrowia.

4. Staraj się obserwować przeciwników. Niektórzy z nich będą próbowali zbliżyć się do Ciebie, aby zadać ogromne obrażenia z małej odległości.

5. W miarę możliwości wykonuj dodatkowe cele, aby zdobyć wyróżnienia. Dodatkowe punkty doświadczenia oraz umiejętności pozwolą lepiej rozwinąć postać, a co za tym idzie usprawnić rozgrywkę.

6. Pamiętaj, że każdą misję można powtórzyć. Jeżeli zależy ci na osiągnięciach za przejście map na najwyższych poziomach trudności, rozważ zrobienie tego w późniejszym terminie, gdy bohater będzie bardziej rozwinięty i będzie posiadał więcej broni.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami