Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - czemu nie mogę używać pancerza wspomaganego

Ograniczenia w zdobywaniu zbroi.

Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów postapokaliptycznego uniwersum studia Bethesda są potężne pancerze wspomagane. Nie inaczej sytuacja wygląda w Fallout 76, gdzie przedwojenne zbroje stanowią bardzo przydatne narzędzie w pokonywaniu niebezpieczeństw świata. Na tej stronie wyjaśniamy, czemu czasami nie można używać pancerza wspomaganego.

Nasza postać ma zablokowany dostęp do pancerza w kilku przypadkach. Po pierwsze, każda zbroja zasilana jest rdzeniami fuzyjnymi - musimy posiadać w ekwipunku przynajmniej jeden rdzeń z chociaż minimalnym zapasem energii, aby móc w ogóle założyć zbroję.

Drugim najczęściej spotykanym problemem jest zbyt wysoki poziom pancerza w stosunku do doświadczenia naszej postaci. Każda zbroja składa się z Ramy oraz zakładanych na nią elementów zbroi. O ile „gołej” ramy można używać już od 1 poziomu, tak dodatkowe elementy wymagają minimum 10 levela. Jeśli więc elementy zainstalowane na pancerzu przekraczają nasz poziom, to musimy je najpierw zdemontować, aby skorzystać z Pancerza Wspomaganego.

Ostatnim przypadkiem są sytuacje, gdy inny gracz przed nami wszedł do Pancerza, a tym samym gra „uznała go” za właściciela danej zbroi. Wówczas nie możemy wejść w żadną interakcję z pancerzem. Jeśli więc chcemy uzyskać części z takiej zablokowanej zbroi, to musimy poprosić gracza będącego właścicielem ramy, aby przekazał nam przedmioty za pomocą handlu lub wyrzucając itemy na ziemię.

Następnie: Fallout 76 - gdzie zdobyć rdzeń fuzyjny

Spis treści: Falout 76 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Fallout 76 - czy warto zbierać mapy skarbów

Read this next