Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 - Przedmioty kolekcjonerskie (Misja 1-4)

Zobacz dokładną lokalizację znajdziek i sekretów.

Podczas wykonywania każdej kampanii w grze możesz znaleźć po kilka przedmiotów kolekcjonerskich na każdej mapie. Na tej stronie znajdziecie lokalizację wraz ze zdjęciami wszystkich przedmiotów z pierwszych czterech misji kampanii.

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 1

Rozpoczynamy zbieranie przedmiotów w pierwszej misji.

#1 Słuchawka KRN

Pierwszy przedmiot kolekcjonerski można znaleźć już na samym początku, po przejściu korytarzem do drugiego pomieszczenia. Słuchawka znajduje się na biurku.


#2 Niewypał z RPG

Drugi przedmiot kolekcjonerski znajduje się w pomieszczeniach ochrony, w pokoju z dużą ilością monitorów. Niewypał znajduje się w małym rogu niedaleko drzwi, którymi wszedłeś do środka.


#3 Czapka armii Egiptu

Trzeci przedmiot znajduje się w pokoju przesłuchań, w części z której można obserwować zza szyby wszystkie przesłuchania. Czapka znajduje się na jednej z półek.


#4 Replika nano-drona

Po zniszczeniu dwóch wozów opancerzonych w jednym z hangarów, przeszukaj pomieszczenie po lewej stronie. Na czerwonej skrzynce znajdziesz replikę nano-drona.


#5 Panel VTOL

Po ucieczce przed armią robotów i schowaniu się w garażu przeszukaj go, aby znaleźć Panel VTOL, leżący na jednej z półek.

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 2

Czas zebrać znajdźki w drugiej misji. Do dzieła!

#1 Uszkodzona ręka robota

Pierwszy przedmiot kolekcjonerski w drugiej misji znaleźć można chwilę po tym, jak użyje się dronów do zniszczenia generatora. Leży ona przy jednej z wywróconych beczek w hali z generatorem, niedaleko jednego z wejść.


#2 Zapalnik

Po przeniesieniu do stacji kolejowej w poszukiwaniu ładunków wybuchowych, zabij wrogie roboty i poszukaj schodów do góry. Gdy po nich wejdziesz, znajdziesz przedmiot kolekcjonerski leżący obok kosza.


#3 Model pociągu Maglev

Podczas misji trafisz do dwupoziomowego warsztatu, bronionego przez armię ludzi i robotów. Po skończonej walce przeszukaj dolny poziom warsztatu, a znajdziesz model pociągu na jednej z pułek.


#4 Wyborny trunek

W ostatniej lokacji, podczas pobytu w pociągu, musisz zniszczyć robota niedaleko baru. Po wewnętrznej stronie tego baru schowany jest przedmiot kolekcjonerski.


#5 Bilet na pociąg

Także w ostatniej lokacji, jeszcze na pociągu. Po pokonaniu kilku robotów znajdziesz schody na drugi poziom pociągu. Wejdź nimi na górę. Na jednym z siedzeń znajdziesz bilet na pociąg.

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 3

Trzecia misja także ma sporo poukrywanych przedmiotów. Zerknij, gdzie możesz je znaleźć.

#1 Uszkodzona maska

Pierwszy przedmiot kolekcjonerski można zdobyć już po pierwszej bitwie w tej misji. Gdy Hendricks zacznie wspinać się górze śmieci, wejdź do sklepu w budynku, na którym znajduje się wielki, czerwony neon.


#2 Urna z kadzidełkami

Podczas wykonywania tej misji musisz pokonać wrogów, jednocześnie będąc ciągle zmywanym przez fale. Po wygranej walce zamiast wchodzić do budynku, okrąż go z prawej strony i przejdź przez barierkę. Dokładnie tam znajduje się ta urna.


#3 Zabawka

Trzeci przedmiot kolekcjonerski można znaleźć podczas nurkowania. Gdy zanurkujesz na sam dół stacji i Hendriks skręci w prawo, zamiast tego popłyń prosto. Zabawka znajduje się na ławce.


#4 Hełm Warlorda

Po wyjściu z podziemi, w których musiałeś nurkować, natrafisz na ludzi okupujących były posterunek policji. Po zajęciu się bandytami, przeszukaj pomieszczenia na parterze. W jednym z nich znajdziesz hełm Warlorda.


#5 Figurka psa Fu

Kiedy otrzymasz cel udania się do zapasowej stacji łączności 54N podążaj za Hendricsem. Gdy ten przebiegnie przez łącznik pomiędzy budynkami, zamiast iść w jego ślady wespnij się na łącznik i przejdź przez dziurę w ścianie. W jednym z pokojów na tym piętrze znajduje się figurka psa.


#6 Nagranie z sesji terapeutycznej

Kiedy razem z Hendricksem i Kane będziecie szli do Czarnej Stacji, natraficie rozwalone drzwi blokujące drogę. Towarzysze broni skomentują je, sugerując że zostały wyważone ładunkami wybuchowymi. Za tymi drzwiami znajdują się schody na piętro, na którym znajduje się nagranie.

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 4

Kolejna misja i kolejne błyskotki do odnalezienia. Nie warto tracić czasu!

#1 Błyskotka gangstera

Zaraz po rozpoczęciu misji dojdzie do walki. Wyjdź z baru w którym zaczyna się misja i wejdź do garażu po prawej stronie. Znajdziesz tam błyskotkę gangstera na generatorze.


#2 Model superdrzewa

Jeszcze podczas pierwszej walki, trzymaj się ściany po prawej stronie. Niedaleko przed schodami znajduje się model superdrzewa.


#3 Uszkodzona obroża niewolnicza

Podczas gry w pewnym momencie będziesz zmuszony do przeskoczenia przez mały wąwóz. Gdy tylko to zrobisz, wejdź do budynku po lewej stronie. Na pierwszym piętrze znajdziesz przedmiot kolekcjonerski leżący na jednej z półek.


#4 Antyczna waza

Po dotarciu w rejon pełny kolorowych kontenerów i skończeniu walki, sojusznicze roboty zaczną przebijać się przez zamkniętą bramę. Udaj się w na prawo od niej i wespnij się na czerwony kontener. Waza znajduje się na tym poziomie, tuż przy niebieskim kontenerze.


#5 Minerał

Podczas misji będziesz się wspinać coraz wyżej i wyżej po jednym budynku. Gdy dotrzesz do piętra stylizowanego na jaskinię, przeszukaj gabloty wystawowe, ponieważ w jednej z nich znajduje się minerał.


#6 Naszyjnik z łusek pocisków

Po katastrofie samolotu, którym miałeś się ewakuować, przebiegnij przez dwa mosty łączące superdrzewa. Wejdź schodami na drugie piętro i użyj Z-Trak aby dostać się na kolejne drzewo. Znowu wejdź po schodach i przejdź przez kolejny most. Na tym superdrzewie, piętro niżej, znajduje się naszyjnik, praktycznie widoczny na tle skrzyń.

Następnie: Call of Duty: Black Ops 3 - Przedmioty kolekcjonerskie (Misja 5-8)

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

O autorze

Jan Dominiak

Contributor

Komentarze