Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 - Przedmioty kolekcjonerskie (Misja 9-11)

Sekrety w trzech ostatnich misjach gry.

Podczas wykonywania każdej kampanii w grze możesz znaleźć po kilka przedmiotów kolekcjonerskich na każdej mapie. Na tej stronie znajdziecie lokalizację wraz ze zdjęciami wszystkich przedmiotów z czterech misji kampanii.

Uwaga! Radzimy korzystać z poniższego poradnika dopiero po ukończeniu danych misji. Poniższe opisy mogą zawierać spoilery!

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 9

Ruszamy, by odnaleźć sekrety w kolejnej misji fabularnej. Tym razem nie ma ich zbyt dużo.

#1 Pocztówka

Pierwszy z przedmiotów kolekcjonerskich znajduje się w pierwszym centrum komunikacyjnym, znajdującego się przy lewym lądowisku. Zanim wejdziesz na drugie piętro i otworzysz panel dostępu, przeszukaj pomieszczenie na drugim piętrze, a znajdziesz tam pocztówkę.


#2 Części wiertła przemysłowego

Po wylądowaniu na prawym lądowisku, od razu skręć w lewo. Trafisz do sporego otwartego magazynu. Tuż obok metalowych rur znajduje się ostatni przedmiot kolekcjonerski.

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 10

Na szczęście brak sekretów i znajdziek w poprzedniej misji, wynagradzają Lotosowe wieże.

#1 Hamsa

W trakcie wykonywania misji będziesz musiał wykorzystać mobilny sklep jako windę. Gdy tylko dojedziesz na górę, przeszukaj najbliższy sklep, a znajdziesz tam przedmiot kolekcjonerski.


#2 Odznaka Taylora

Po wyjściu z kanału wentylacyjnego i pokonaniu wrogów w okolicy, przeszukaj szafki po lewej stronie pomieszczenia. W jednej z nich znajduje się odznaka Taylora.


#3 Fajka wodna

Podczas podróży do celi Taylora będziesz przechodzić przez most zrobiony ze zniszczonej ściany. Po przejściu nim po prawej stronie natrafisz na niebieskie schody. Wejdź nimi na górę, a na małym biurku znajdziesz fajkę wodną. Jest to ta sama okolica, w której będziesz walczyć z mechem.


#4 Kilim

Po wyjściu na zewnątrz budynku będziesz musiał przejść do drugiej wieży. Gdy będziesz to robić, w pewnym memencie wespniesz się na sporej wielkości kontener, a następnie na ścieżkę przyległą do budynku. Zamiast nią podążać, skręć w stronę budynku z którego przyszedłeś.


#5 Ozdobna lampa Po tym, jak będziecie przechodzić przez pomieszczenie pełne automatów zawierających roboty, Hendricks pobiegnie ścieżką w górę. Podążaj za nim, jednak po minięciu pierwszej ścianki odwróć się. Tuż za nią jest skryta ozdobna lampa.


#6 Stopiona część robota

Podczas jednej z cutscenek zobaczysz, jak Taylor zdalnie kontroluje VTOL Lewiatan. Gdy tylko przejmiesz kontrolę nad bohaterem, wyjdź z pomieszczenia przez drzwi po prawej stornie i udaj się do najbliższych ruin. Na podłodze znajdziesz część robota.

*

Misja 11: Życie

To już koniec poszukiwań - czas na zbieractwo w ostatniej misji.

#1 Plakat promocyjny

Misję rozpoczynasz na skrzyżowaniu ulic, przy którym znajduje się żółty budynek zurich coffie house. Tuż przy zamkniętym wejściu wisi plakat, który jest pierwszym przedmiotem kolekcjonerskim.


#2 Część prototypowego robota

Przechodząc przez budynek Coalescence usłyszysz strzały robotów i pracowników placówki, którzy próbują z nimi walczyć. Po wejściu do sporej wielkości pomieszczenia skręć w lewo, a na jednym z biurek znajdziesz przedmiot kolekcjonerski. Jest to ten sam pokój, w którym musisz skorzystać z terminalu.


#3 Fulguryt

Jest to zdecydowanie najtrudniejszy do znalezienia ze wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich. Przechodząc przez piaszczystą lokację trafisz do lokacji, do której zarówno wejścia jak i wyjście prowadzą przez wojskowe mury. To właśnie w tej okolicy bohater zacznie powtarzać mantrę, którą tyle razy słyszałeś od Corvusa.

Musisz wejść na sam dach ruin po lewej stronie. Zacznij od średniej wielkości kamieni, z których możesz skoczyć na najniższy balkon, później już będzie znacznie łatwiej. Na samej górze znajduje się fulguryt.


#4 Pióro kruka

Ostatni przedmiot kolekcjonerski w grze możesz znaleźć na samym końcu misji. Po tym, jak uwolnisz się z symulacji do realnego świata i rozpocznie się usuwanie Corvusa z BINa bohatera, będziesz musiał nim wyjść z budynku. Podczas przechodzenia przez drugie pomieszczenie zajrzyj za ladę, a znajdziesz tam pióro.

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

O autorze

Jan Dominiak

Contributor

Komentarze