Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 6: Zemsta

Ruszamy na pomoc Kane, do której zbliżają się Nieśmiertelni.

Trafiasz do miasta pogrążonego w chaosie. Nieśmiertelni przechodząc przez miasto do najbliższej kryjówki CIA palą i mordują wszystko, co wpadnie im w ręce.

Uratuj Kane

Udaj się do kryjówkiRazem z Hendricksem musicie podążać przez miasto, szukając dróg, przez które można przejść. Po drodze kilkukrotnie natraficie na małe oddziały Nieśmiertelnych, jednak nie powinni oni stanowić problemu.

Nawet mech, którego spotkacie po drodze, nie będzie stanowił większego problemu. Dzięki umiejętnościom Hendricksona unieszkodliwi on go, dając graczowi wystarczająco dużo czasu, aby zabić wszystkich okolicznych wrogów.

Wkrótce po tym jak Talor skontaktuje się z Hendricksem, otrzymasz karabin snajperski. Wykorzystaj go, aby po cichu wyeliminować wrogów w okolicy, a przede wszystkim wrogich snajperów.

Chociaż celem Nieśmiertelnych jest CIA, większość ich ofiar to cywile

Warto zauważyć, że na tej mapie znajduje się duża ilość odznaczeń związanych z zabijaniem za pomocą snajperki. Możesz ją wykorzystać, aby przejść przez całe lokacje niezauważonym. Musisz jednak uważać na drony, których zniszczenie zawsze wywołuje małą eksplozję, zwracającą uwagę wszystkich przeciwników.

Podążaj za Hendricksem. Dotrzecie do terenu świątynnego. Użyj karabinu snajperskiego, aby z dachu zestrzelić jak największą ilość wrogów, główne snajperów którzy znajdują się na okolicznych dachach.

Warto zwrócić uwagę na to, że wrogich snajperów można wykrywać nie tylko za pomocą huda, ale także dostrzegając refleksy światła powodowanych przez celowniki ich karabinów. Strzelanie w nich z takiej odległości jest nieco ryzykowne, ale karabiny snajperskie same w sobie zadają ogromne obrażenia, nie tylko przy trafieniach w wrażliwe punkty.

Po przejściu przez teren świątynny zza ściany wyjdzie ASP. Musisz go zniszczyć tak jak poprzednio. Najpierw uszkodź system osłon, który zamontowany jest w miejscu, w którym schodzą się wszystkie nogi, a następnie strzel w niego z XM-53 lub z działka zamontowanego na jednym z samochodów.

Następnie: Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 7: Wzlot i upadek

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

O autorze

Jan Dominiak

Contributor

Komentarze