Karcianka Hearthstone pozwoli zmienić postać - za opłatą

Nowe portrety i animacje.

Kolekcjonerska gra karciana Hearthstone: Heroes of Warcraft otrzyma wkrótce nową opcję - gracze będą mogli wybrać inną postać, reprezentującą ich na planszy.

1
Magni

Herosi dostępni będą w ramach obecnej struktury klas, a na pierwszy ogień idzie krasnolud Magni Bronzebeard (Miedziobrody), zastępujący Garrosha Hellscreama w roli wojownika.

Opcja nie będzie oczywiście darmowa, a Blizzard policzy sobie za ten dodatek 9 euro (ok. 39 zł).

Magni - oraz wszystkie kolejne postacie - otrzyma własne linie dialogowe i animację umiejętności specjalnej, a po zakupie dostaniemy też bonus w postaci nowego rewersu kart.

Krasnolud to także pierwsze rozszerzenie, które kupimy tylko i wyłącznie za prawdziwe pieniądze - dotychczas dodatki dostępne były także za wirtualne złoto.

Hearthstone ukazało się w wersji beta pod koniec 2013 roku. Pełną edycję wydano w marcu 2014 r. Przygotowano też konwersje na urządzenia mobilne: tablety i smartfony.

Gra cieszy się ogromną popularnością wśród mniej i bardziej zaawansowanych graczy, stając się także nową dyscypliną esportu. Konta zarejestrowało już ponad 30 milionów użytkowników.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami