Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy dodatek do Hearthstone przenosi akcję pod wodę

135 nowych kart i nie tylko.

Blizzard ujawnił detale na temat nowego rozszerzenia do karcianki Hearthstone. Wyprawa do Zatopionego Miasta - jak brzmi tytuł - przeniesie akcję pod wodę. Premiera 12 kwietnia.

„Będziecie musieli wystrzegać się kolosalnych morskich stworzeń, ławic żarłocznych rojników i zażarcie broniących swojego terytorium Nag” - czytamy w opisie.

Łącznie dodatek zaoferuje 135 kart, w tym nowy rodzaj stronników - Nagi. Te koncentrują się na zaklęciach, zapewniając często premie za ich zagrywanie, o ile mamy na ręce więcej przedstawicieli tej rasy.

Jest też kolejne słowo kluczowe - Kolos. Takie „kartoniki” mają dodatkowe „kończyny”, w praktyce stanowiąc jednego potwora, ale składającego się z kilku kart o różnych właściwościach i efektach.

Następne słowo kluczowe z Wyprawy do Zatopionego Miasta to Wyłów kartę. Cecha pozwala spojrzeć na ostatnie trzy karty w talii i wybrać jedną, która przeskoczy na jej wierzch.

Dzisiaj zaczyna się przedsprzedaż pakietu, wraz z aktualizacją 22.6. Łatka wprowadza darmową kartę za zalogowanie się (Mistrza Ostrzy Okani), przywraca system opancerzenia w Ustawce, dodaje nowego bohatera i towarzysza, a także balansuje sporo istniejących kart.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze