Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Brytyjskie samoloty w World of Warplanes

Plus zwiastun z muzyką The Prodigy.

Firma Wargaming poinformowała dzisiaj, że w darmowym, zręcznościowym symulatorze lotu World of Warplanes wkrótce pojawią się brytyjskie samoloty.

Omen

„Brytyjscy inżynierowie zbudowali wiele kultowych samolotów, bez których żadna gra o tej tematyce nie może się obejść” - powiedział Vlad Belozerov, dyrektor globalnych operacji w World of Warplanes. „Latanie takimi legendami, jak na przykład Spitfire, doda wiele głębi grze oraz przyjemności płynącej z zabawy.”

Informacje o nowych samolotach pochodzą z imprezy studia, organizowanej z okazji 15-lecia działalności. Dzisiaj pisaliśmy już o zapowiedzi nowych tytułów z serii Total Annihilation i Master of Orion.

World of Warplanes to gra MMO osadzona w kilku kluczowych erach wojen - od lat 30. i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Gracze mogą wybrać spośród trzech klas maszyn, a jednocześnie na serwerze znajduje się nawet 30 osób.

Twórcy przygotowali także nowy zwiastun dodatku, okraszony muzyką The Prodigy:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze