Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja World of Warplanes oferuje nowy tryb rozgrywki

Jest też kolejny odcinek „Szkoły pilotażu”.

Zręcznościowa gra lotnicza World of Warplanes otrzymała wczoraj pokaźną aktualizację, wprowadzającą między innymi kolejny tryb rozgrywki.

Nowa opcja zabawy to pojedynki dwóch 15-osobowych zespołów, gdzie w każdej drużynie znajdzie się od 3 do 5 uczestników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Twórcy dodali także misje do wykonania oraz osiągnięcia do odblokowania.

„Po każdej wygranej bitwie, amunicja i wykorzystany sprzęt odnawiają się, a poziom trudności kolejnej walki stopniowo wzrasta” - czytamy w informacji prasowej.

Wraz z aktualizacją 1.5 wprowadzono także zaawansowany system niszczenia celów naziemnych. Ostatnia nowość to dodanie kolejnej mapy - Kanion. Ta lokacja przeznaczona jest dla samolotów z poziomów 3-10.

Studio Wargaming opublikowało też nowy odcinek „Szkoły pilotażu”, obejmujący między innymi kwestie związane z załogą samolotu, formacjami taktycznymi, charakterystykami poszczególnych klas maszyn i efektywną komunikację z innymi pilotami.

World of Warplanes to gra MMO osadzona w kilku kluczowych erach wojen - od lat 30. i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Gracze mogą wybrać spośród trzech klas maszyn, a jednocześnie na serwerze znajduje się nawet 30 osób.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze