Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera World of Warplanes już 26 września

Sto samolotów do wyboru.

Po miesiącach testów studio Wargaming ogłosiło, że pełna wersja World of Warplanes ukaże się w Europie 26 września.

„Przez dwa miesiące trwania otwartej bety poczyniliśmy duży postęp” - przyznał Oleg Gotynyan, dyrektor rozwoju World of Warplanes.

„Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za uwagi od naszych testerów podczas zamkniętej i otwartej bety. Dzięki nim mogliśmy dopieścić naszą grę i mamy nadzieję, że dostarczymy doszlifowaną i głęboką rozgrywkę wszystkim entuzjastom gier MMO i miłośnikom lotnictwa.”

Jak informuje producent, podczas otwartych testów wersji beta, World of Warplanes sprawdziło niemal 3 mln graczy, tocząc ponad 202 mln bitew.

W dniu premiery w grze znajdziemy ponad 100 samolotów z USA, Niemiec, Rosji, Japonii oraz Wielkiej Brytanii. World of Warplanes to gra MMO osadzona w kilku kluczowych erach wojen - od lat 30. i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Gracze mogą wybrać spośród trzech klas maszyn, a jednocześnie na serwerze znajduje się nawet 30 osób.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze