Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wargaming wprowadza ujednolicone konta premium do wszystkich gier

Oferta obejmuje obecne i przyszłe tytuły.

Producent i wydawca World of Tanks i World of Warplanes poinformował, że wprowadza ujednolicone konta premium do wszystkich swoich tytułów.

Płacąc raz za konto typu „premium” w dowolnej produkcji Free to Play od Wargaming, wszystkie korzyści, takie jak wzrost zdobywanego doświadczenia i zarabianych kredytów w grze, zostaną rozszerzone automatycznie na wszystkie tytuły firmy.

„Od samego początku staramy się oferować naszym graczom nie tylko najwyższej jakości rozgrywkę, ale również wygodę i szacunek dla pieniędzy graczy” - komentuje Andei Yarantsau, wiceprezes ds. operacji globalnych w Wargaming.

„Start zunifikowanych kont jest potwierdzeniem tych zasad i jesteśmy przekonani, że gracze uznają te udogodnienia za ważny punkt w swoich doświadczeniach z naszymi grami.”

Oferta obejmie także wszystkie przyszłe produkcje studia. Poza czołgami w World of Tanks i samolotami w World of Warplanes, w planach jest także symulator okrętów World of Warships.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

World of Tanks

Android, iOS, PS4, Xbox One, Xbox 360, PC, Mac, Nintendo Switch

World of Warplanes

PC

See 1 more

World of Warships

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze