Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wargaming wprowadza ujednolicone konta premium do wszystkich gier

Oferta obejmuje obecne i przyszłe tytuły.

Producent i wydawca World of Tanks i World of Warplanes poinformował, że wprowadza ujednolicone konta premium do wszystkich swoich tytułów.

Płacąc raz za konto typu „premium” w dowolnej produkcji Free to Play od Wargaming, wszystkie korzyści, takie jak wzrost zdobywanego doświadczenia i zarabianych kredytów w grze, zostaną rozszerzone automatycznie na wszystkie tytuły firmy.

„Od samego początku staramy się oferować naszym graczom nie tylko najwyższej jakości rozgrywkę, ale również wygodę i szacunek dla pieniędzy graczy” - komentuje Andei Yarantsau, wiceprezes ds. operacji globalnych w Wargaming.

„Start zunifikowanych kont jest potwierdzeniem tych zasad i jesteśmy przekonani, że gracze uznają te udogodnienia za ważny punkt w swoich doświadczeniach z naszymi grami.”

Oferta obejmie także wszystkie przyszłe produkcje studia. Poza czołgami w World of Tanks i samolotami w World of Warplanes, w planach jest także symulator okrętów World of Warships.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze