Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Myśliwce odrzutowe MiG i samoloty wielozadaniowe w World of Warplanes

Opublikowano aktualizację 1.6.

Studio Wargaming poinformowało, że World of Warplanes zostało zaktualizowane do wersji 1.6. Twórcy wprowadzili rosyjskie myśliwce MiG oraz nową klasę - samoloty wielozadaniowe.

Zaczynając od 5. poziomu, gracze zasiądą za sterami MiG-3, MiG-9 czy MiG-15bis, jednego z pierwszych myśliwców odrzutowych na świecie, który odnosił sukcesy w powietrznych walkach.

Nowa klasa maszyn - samoloty wielozadaniowe - przeznaczona jest dla graczy, „którzy lubią zarówno walkę z przeciwnikami, jak i atakowanie celów naziemnych” - czytamy w informacji prasowej.

Jednostki tego typu dozbroimy nie tylko w potężne karabiny, ale także w bomby i rakiety do niszczenie umocnień. Mniejsze zmiany w aktualizacji 1.6 obejmują jeszcze między innymi poszerzenie granic mapy El Halluf.

World of Warplanes debiutowało 12 listopada ubiegłego roku. Tytuł bazuje na założeniach podobnych do popularnego World of Tanks, ale gracze - zgodnie z tytułem - kontrolują samoloty, a nie czołgi.

MiG-15bis

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze