Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warplanes opóźnione

Nowa data premiery to 12 listopada.

Firma Wargaming poinformowała, że premierę World of Warplanes przełożono na 12 i 13 listopada w różnych regionach globu. Wcześniej grę planowano wydać 26 września.

Twórcy tłumaczą, że w ten sposób chcą zapewnić sobie więcej czasu na dopracowanie treści i trybu sieciowego. „Dążymy do wydania naprawdę dopracowanego tytułu i robimy wszystko, aby World of Warplanes dostało niezbędne szlify, które są aktualnie wymagane” - powiedział Vlad Belozerov, dyrektor operacji globalnych dla gry World of Warplanes.

„Dodatkowy czas pozwoli twórcom ulepszyć balans rozgrywki oraz upewnić się, że każda z planowanych możliwości gry będzie działać jak należy na premierę.”

Wydawca poinformował także, że postępy uzyskane podczas testów wersji beta nie zostaną zresetowane w pełnej grze, lecz równo rozdystrybuowane pomiędzy pilotów maszyn pięciu krajów, dostępnych w grze na starcie.

World of Warplanes to gra MMO osadzona w kilku kluczowych erach wojen - od lat 30. i wielkich płatowców, na konflikcie w Korei i pierwszych odrzutowcach kończąc. Gracze mogą wybrać spośród trzech klas maszyn, a jednocześnie na serwerze znajduje się nawet 30 osób.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze