Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano dodatek Eternal Conflict do Heroes of the Storm

Inspirowany serią Diablo.

Sieciowa strategia MOBA Heroes of the Storm może i dopiero co ukazała się w pełnej wersji, ale Blizzard planuje już pierwsze większe rozszerzenie. Dodatek o tytule Eternal Conflict koncentruje się na zawartości związanej z Diablo i wprowadza nową mapę - Battlefield of Eternity.

Lokacja składa się z centralnego pola walki i dwóch okalających „linii”. Drużyny muszą bronić swojego Nieśmiertelnego, który po zwycięstwie przechadza się po umocnieniach przeciwka, niszcząc wszystko na swojej drodze.

Razem z premierą produkcji opublikowano postać Johanny, ale w rozszerzeniu pojawi się jeszcze Rzeźnik (The Butcher), którego można pamiętać z pierwszego aktu Diablo 3. W Heroes of the Storm reprezentuje rolę Zabójcy (Assassin) i zjada ciała pokonanych wrogów.

Nowy bohater otrzyma kilka umiejętności inspirowanych zręcznościowym RPG. Może spowalniać postacie swoim hakiem na łańcuchu, szarżować, a także odzyskiwać punkty zdrowia poprzez zadawanie obrażeń.

Na wyższych poziomach Rzeźnik nabije przeciwnika na pal, co uniemożliwi ucieczkę z pola walki. Jest też umiejętność zadająca obszarowe obrażenia od ognia.

Nie podano jeszcze ceny nowej postaci, ale Eternal Conflict powinno zadebiutować 30 czerwca.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły