Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zestawy darmowych postaci za logowanie do Heroes of the Storm

Oferta specjalna.

Blizzard uczci premierę Heroes of the Storm w wersji 2.0 interesującą promocją - studio oferuje spore pakiety darmowych postaci, dostępnych po zalogowaniu się do gry, bez opłat.

„Każdy Megazestaw zawiera 20 bohaterów i ma określoną tematykę. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Damy ci za darmo dość klejnotów, by odblokować dowolny Megazestaw po premierze Heroes of the Storm 2.0 w twoim regionie” - czytamy na oficjalnej stronie.

Oznacza to start promocji w następny wtorek, 25 kwietnia. Inicjatywa trwa do 22 maja.

Wszyscy gracze, którzy w tym czasie zalogują się do Heroes of the Storm, otrzymają automatycznie 100 klejnotów, dzięki którym można na stałe odblokować jeden, dowolnie wybrany Megazestaw.

Po odblokowaniu jednego z czterech pakietów, pozostałe trzy staną się niedostępne, więc trzeba dobrze zastanowić się nad wyborem.

Pomocnicy i specjaliści, jeden z dostępnych pakietów

Dostępne zestawy to Zabójcy (koncentracja na zadawaniu obrażeń), Mieszanka bohaterska (różnorodna oferta dla początkujących i kolekcjonerów), Pomocnicy i specjaliści (wsparcie drużyny i umiejętności specjalne), a także Tanki i brutale (bezpośrednia walka i przyjmowanie obrażeń).

Jeśli nie możemy się zdecydować, Blizzard przygotował nawet krótki quiz, który pomaga określić nasz styl rozgrywki i najlepiej pasującego do niego postaci.

Więcej informacji na temat Heroes of the Storm 2.0 znaleźć można w naszych artykułach: ogólnej zapowiedzi oraz wrażeniach z rozgrywki jako Genji.

Read this next