Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zagadki środowiskowe i grobowce z wyzwaniami w nowym zwiastunie Shadow of the Tomb Raider

Zapadnie, przyciski, wahadła i korby.

Firma Square Enix kontynuuje publikowanie krótkich zwiastunów prezentujących Shadow of the Tomb Raider. Widzieliśmy już między innymi brutalne ciosy kończące i największą lokację w serii. Tym razem skupiono się na zagadkach środowiskowych i grobowcach z wyzwaniami.

W grze zwiedzimy specjalne krypty, które wystawią umiejętności Croft na próbę. Chodzi zarówno o łamigłówki, jak i zadania wymagające odpowiedniego refleksu.

Materiał przedstawia różne mechanizmy: obrotowe platformy, zapadnie, wahadła i korby. Bohaterka rozwiązuje też zagadkę wymagającą odpowiedniego ustawienia promieni światła.

Zobacz: Shadow of the Tomb Raider - Poradnik, Solucja

Zwieńczenie trylogii o przygodach młodej Lary Croft zadebiutuje 14 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dziewczyna podąża tropem Zakonu Trójcy - organizacji poszukującej starożytnych reliktów.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze