Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow of the Tomb Raider - brutalne ciosy kończące w nowym zwiastunie

Jest też podwójne zabójstwo.

Przedstawiciele Square Enix kontynuują publikowanie krótkich materiałów z Shadow of the Tomb Raider. Tym razem zaprezentowano brutalne ciosy kończące, których Lara użyje w różnych sytuacjach.

Bohaterka może wyeliminować przeciwnika z kryjówki, zeskoczyć na wroga z góry, zrzucić go z krawędzi lub wciągnąć pod wodę. Jest również kontratak - po niecelnym ciosie oponenta, Croft używa strzały od łuku jako broni do walki wręcz.

Podobne możliwości pojawiały się w poprzednich częściach odnowionego cyklu, ale jest też nowość - podwójne zabójstwo. W materiale widzimy, jak Lara rzuca się najpierw na jednego przeciwnika, a potem - wykorzystując zaskoczenie - eliminuje drugiego.

W poprzednich materiałach zaprezentowano między innymi świat gry, ataki z ukrycia i śmiercionośne grobowce.

Zobacz: Shadow of the Tomb Raider - Poradnik, Solucja

Shadow of the Tomb Raider to zwieńczenie trylogii o przygodach młodej poszukiwaczki przygód. Premiera 14 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze