Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer GTA 6, ale z bohaterami z „piątki”. Przeróbka wyszła świetnie

Michael w tarapatach.

Co by było, gdyby głównymi bohaterami w GTA 6 byli ponownie Michael, Franklin i Trevor, znani doskonale z „piątki”? Kanał Jantsuu w serwisie YouTube przygotował taką właśnie przeróbkę trailera oczekiwanej kontynuacji i trzeba przyznać, że wyszło świetnie.

Zamiast Lucii do więzienia trafił najwyraźniej Michael, więc dwójka kolegów postanawia wybrać się do Vice City, by odbić kolegę. Szczególnie imponujące w „zwiastunie” jest zapewne to, jak idealnie udało się wkomponować trio do treści, dzięki czemu zwiastun wygląda bardzo naturalnie.

Zobacz na YouTube

Po udanej ucieczce z zakładu karnego wesoła ekipa rozbija się po mieście i choć twarze odstają może nieco poziomem oprawy od tego, co widzieliśmy w prawdziwym trailerze, to nadal jest bardzo dobrze. Przygotowano nawet specjalne kwestie dialogowe, zapewne z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Obecnie trwają oczekiwania na więcej informacji na temat GTA 6. Do premiery gdzieś w 2025 roku jeszcze daleko, więc fani bawią się we własnym gronie, a podobnych przeróbek nie brakuje. Ostatnio ten sam trailer odtworzono na przykład z prawdziwymi aktorami.

Read this next