Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Radiowa propaganda: operator radiowy, kod częstotliwości

Rozprawiamy się z nazistą, który posiada ważne dokumenty.

Zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które jest zlecane przez Marianne Delacroix, która przebywa na piętrze w Katakumbach. Pojawi się tam, o ile wcześniej uratujesz ją ze szpitala w ramach misji o nazwie Uratuj Marianne.

Pierwszym celem jest skierowanie się do dzielnicy o nazwie Bulwar Zwycięstwa. Po dotarciu na miejsce przejdź przez posterunek z prawej. Trafisz na ulicę, gdzie zlokalizuj dużą, żółtą bramę (1), przez którą przejdź.

Trafisz do warsztatu samochodowego, wypełnionego przeciwnikami (2). Rozpocznij walkę z nimi, starając się w pierwszej kolejności wyeliminować dowódców.

Następnie wejdź na piętro i zlokalizuj pomieszczenie, gdzie przebywa operator radiowy (3). Nie jest to szczególnie trudny cel, chociaż posiada pancerz, dlatego warto skorzystać z odpowiedniej broni (np. pistoletu maszynowego).

Po rozprawieniu się z wrogiem koniecznie podnieś teczkę (4) z kodem częstotliwości, która zostanie na ziemi. Po jej zdobyciu wróć do Katakumb i porozmawiaj z Marianne, co zakończy misję.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Taśma z danymi: ośrodek przesłuchań, Lothar, B-gamma

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Zbrojmistrz Claude: tunele, podziemny bunkier

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze