Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - zmiana wyglądu postaci i broni

Estetyka w wyglądzie i działaniu.

W Wolfenstein: Youngblood istnieje możliwość zmiany wyglądu postaci. Chodzi tu konkretnie o elementy stroju, czyli pancerza. Nie można natomiast zmieniać cech fizycznych obydwu sióstr, takich jak rysy twarzy czy fryzury.

Jeśli chcemy dokonać zmian w wyglądzie dziewczyn, to należy uruchomić menu i wybrać z góry zakładkę Postać (1). Na dole rozwinie się długa lista związana między innymi ze zdolnościami danej bohaterki, a także jej wyglądem (2).

Z dostępnych opcji możesz wybrać wygląd pancerza (3) lub hełmu (4). Po uczynieniu tego pojawi się nowe menu.

Z nowej listy (5) wystarczy wybrać interesujący nas pancerz lub hełm i zaznaczyć go. Po uczynieniu tego zobaczymy model postaci (6) w nowym stroju. Będziemy mogli także zapoznać się z jego krótkim opisem (7), a także ceną (8) wyrażoną w monetach.

Jeśli posiadamy odpowiednią ilość gotówki (9), to wystarczy zatwierdzić zakup, a już po chwili nowy kombinezon lub hełm trafi do naszej kolekcji.

W identyczny sposób możemy korzystać ze skórek na broń. Wystarczy tylko z góry wybrać zakładkę Uzbrojenie (10), a następnie opcję Skórka (11).

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - zadania codzienne i tygodniowe, powtórzenia misji, Abby Walker

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - doping, gesty, umiejętności kooperacyjne

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze