Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Uratuj Marianne: szpital, uwolnienie, Mały Berlin

Zadanie, w którym musimy pomóc dziewczynie przetrzymywanej przez nazistów.

Jest to zadanie w Wolfenstein: Youngblood, zlecane w Katakumbach przez Anais Fontaine, która przebywa na piętrze bazy. Porozmawiaj z nią, a zostaniesz poproszony o uwolnienie schwytanej przez Niemców Marianne, która jest przez nich przetrzymywana w szpitalu.

Po zaakceptowaniu zadania skorzystaj z mapy, aby przenieść się do dzielnicy Mały Berlin. Ze stacji metra wyjdź przez przejście z prawej. Jeśli nie chcesz zwracać na siebie uwagi Niemców, to przebiegnij szybko (możesz też użyć kamuflażu) w stronę uliczki z fontanną (1).

Skręć na prawo od fontanny i rusz przed siebie. Z lewej strony znajduje się wąskie przejście (2), z którego skorzystaj.

Dotrzesz na ulicę z nazistami i posterunkiem. Możesz ukrywać się w krzakach lub skorzystać z kamuflażu, aby przemknąć do wejścia do szpitala (3), które znajduje się z lewej strony czarnego auta stojącego na ulicy.

Po wejściu do budynku zacznij oczyszczać z przeciwników parter. Kiedy to uczynisz dostań się na piętro szpitala - możesz w tym celu skorzystać z dziury w windzie (4), wystarczy skorzystać z podwójnego skoku.

Przebij się przez kolejne grupy przeciwników i podejdź do dwóch dźwigni (5), z których skorzystaj. Po odsłonieniu żaluzji, zobaczysz przez szybę Marianne, na której prowadzone są eksperymenty.

Przedrzyj się na dół w pobliże sali operacyjnej i użyj dźwignię (6), aby odciąć zasilanie w sali operacyjnej (7). Po chwili Marianne zabije oprawców i ucieknie z placówki, co zakończy misję. Aby wrócić do Katakumb wystarczy wcisnąć i przytrzymać klawisz akcji (w wersji na PC jest to „E").

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Wojna chemiczna: podziemia, latarka, trujące maszyny

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze