Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Siostry Blazkowicz w zwiastunie Wolfenstein: Youngblood. Jutro premiera

Pozdrowienia z Paryża.

Bethesda i Machine Games opublikowały nowy trailer strzelanki Wolfenstein: Youngblood. Gra debiutuje 26 lipca na PC, Xbox One, PS4, a także na konsoli Nintendo Switch.

Zwiastun przedstawia krótkie fragmenty rozgrywki, które jasno sugerują, że nabywcy mogą liczyć na dynamiczną i brutalną zabawę. Materiał ujawnia też różne postacie, które spotkamy podczas przygody.

Bohaterkami są siostry Blazkowicz - córki Ani i BJ-a. Ich ojciec zostaje uznany za zaginionego, więc postanawiają go odszukać. Trop prowadzi do Paryża, wciąż okupowanego przez nazistów.

Obydwie wojowniczki są wyposażone w specjalne egzoszkielety od samego początku. W miarę postępów rozwijamy umiejętności i ulepszamy broń na wzór systemu z Wolfensteina 2.

Wolfenstein: Cyberpilot pozwoli wrócić za stery ziejącego ogniem pieska

Tego samego dnia - 26 lipca - ukaże się też Cyberpilot. To produkcja na urządzenia VR, w której Blazkowicz za pomocą robotów oraz mechów rozprawia się z przeciwnikami.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze