Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Zbrojmistrz Claude: tunele, podziemny bunkier

Ratujemy z tarapatów członka ruchu oporu.

Zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć po rozmowie z Anais na piętrze w Katakumbach. Kobieta powie o Claude - zbrojmistrzu ruchu oporu, który nie wrócił z misji, na którą wyruszył. Naszym celem będzie sprawdzenie, co stało się z mężczyzną.

Zacznij od skierowania się do dzielnicy Mały Berlin. Wyjdź ze stacji metra i skieruj się w stronę posterunku (1) przy strzeżonym osiedlu. Sam posterunek możesz przeskoczyć, korzystając z balkonu na prawo od niego. Przejdź przez bramę i skręć za budynkiem w prawo, a znajdziesz wejście (2) do podziemi i bunkra.

Rusz przed siebie i kontynuuj marsz po kanałach. W pewnej chwili dotrzesz do prętów, za którymi odnajdziesz poszukiwanego Claude'a (3). Skręć w prawo i ruszaj dalej. Po dotarciu do rozległej, cylindrycznej lokacji zeskocz na dół i skorzystaj z przejścia z prawej.

Ruszaj przed siebie, kierując się w stronę bramy (4). Podnieś ją z siostrą i kontynuuj, aż dotrzesz do lokacji z dużą ilością wrogów.

Po ich pokonaniu wejdź po schodach na górę i skieruj się do korytarza (5). Po drodze natkniesz się na kolejny oddział przeciwników.

Wyeliminuj ich i kontynuuj, aż dotrzesz do bramy z Claudem (6). Podnieś ją do góry, a po uwolnieniu zbrojmistrza powróć do Katakumb i porozmawiaj z Anais. Od tej pory będziesz mógł korzystać ze strzelnicy w kryjówce ruchu oporu.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Radiowa propaganda: operator radiowy, kod częstotliwości

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Urządzenie laserowe: akumulator, laser

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze