Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Podziemia Brata 1: tunele, wejście do niemieckiej bazy

Alternatywna droga na silnie strzeżony posterunek.

Jest to zadanie w Wolfenstein: Youngblood, które pojawi się w dzienniku automatycznie po ukończeniu misji o nazwie Sekret Lenza, w którym docierałeś do mieszkania wysoko postawionego oficera i zdobywałeś ważne informacje.

Na końcu misji docierałeś do przejścia do kanałów (1), znajdującego się na małym placyku otoczonym przez budynek szpitala w dzielnicy Mały Berlin.

Po zejściu na dół rusz przed siebie. Po chwili trafisz do kanałów z platformami. Zacznij się przez nie przedzierać i korzystaj z platform, żeby stworzyć sobie przewagę nad nazistami (2).

Następnie wskocz na stały grunt i wyrusz w górę. Kontynuuj, aż dotrzesz do miejsca z platformą (3) na łańcuchu. Wskocz na nią, a potem przeskocz na teren z lewej strony (4).

Rusz przed siebie i przejdź po drewnianej kładce. Następnie zacznij po schodach (5) wchodzić na górę.

Na końcu dotrzesz do bramy (6), przez którą dostaniesz się na teren placówki Brat 1. Jest to alternatywna i mniej niebezpieczna droga, niż frontalny atak. Możesz z niej skorzystać w trakcie wykonywania misji głównej o nazwie Nalot: Brat 1.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Nadajnik: opuszczona placówka, areszt, tunele

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Taśma z danymi: ośrodek przesłuchań, Lothar, B-gamma

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze