Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Sekret Lenza: mieszkanie oficera, tajne przejście, szpital

Zdobywamy ważne informacje w biurze.

Misja w Wolfenstein: Youngblood, którą możesz rozpocząć po rozmowie z Lenzem, przebywającym na piętrze w Katakumbach. Mężczyzna poprosi, abyś udał się do jego mieszkania, znajdującego się w dzielnicy Mały Berlin (Brat 1). Udaj się tam metrem.

Najpierw należy przedostać się w pobliże mieszkania Lenza. Znajduje się ono na osiedlu (1), do którego możesz się dostać korzystając z pobliskich balkonów. W ten sposób możesz też ominąć silny posterunek na dole.

Na miejscu zlokalizuj wejście do budynku (2)i udaj się na piętro, gdzie znajduje się poszukiwane mieszkanie.

Po oczyszczeniu lokacji zwróć uwagę na szafkę z książkami. Między nimi znajdziesz czerwony przycisk (3). Wciśnij go, dzięki czemu uruchomisz sekretne przejście.

Odkryjesz w ten sposób pomieszczenie z komputerami. Z lewej strony znajduje się dyskietka (4). Podnieś ją i odszyfruj w komputerze na biurku oficera, dzięki czemu zdobędziesz informacje o tajnym przejściu na terenie szpitala.

Udaj się do placówki medycznej - wejście do niej (5) znajduje się na lewo od placu bronionego przez nazistów.

W środku rozpraw się z przeciwnikami i przejdź przez placówkę (na piętro dostaniesz się przez szyb windy, podobnie, jak ma to miejsce w zadaniu Uratuj Marianne). Zlokalizuj wyjście na mały placyk otoczony zabudowaniami. To właśnie w jego narożniku odnajdziesz sekretne przejście (6). Po jego zlokalizowaniu zakończysz bieżące zadanie, a w dzienniku pojawi się kolejne o nazwie Podziemia Brata 1.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Urządzenie laserowe: akumulator, laser

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Skradzione wyniki badań: podziemia, teczka, dokumenty

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze