Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 3 - jak korzystać z przedmiotów w czasie walki

Korzystanie z granatów, apteczek i wzmocnień w czasie walk.

W przypadku większości walk w Wasteland 3, ścierać będziesz się z grupami wrogów znacznie liczniejszymi od twojej drużyny. Na szczęście twoje postacie mogą korzystać z licznych przedmiotów użytkowych, by ułatwić sobie zadanie. W tym poradniku wyjaśniamy jak skonfigurować pasek skrótów by łatwo korzystać z nich w wirze walki.

W pierwszej kolejności musisz otworzyć ekwipunek. W nowym oknie zwróć uwagę na miejsca pod broniami (1). Jest to pasek skrótów. Możesz na nim umieszczać przedmioty użytkowe, jak granaty, apteczki, narkotyki czy wieżyczki do rozkładania. O tym, jak tego dokonać, poczytasz w rozdziale ekwipunek - jak korzystać.

Gdy umieścisz przedmioty na pasku skrótów, będzie można z nich korzystać w czasie walki. W tym celu musisz tylko wskazać ikonkę (2) u dołu ekranu i wybrać jeden z przedmiotów (3), który chcesz wykorzystać.

Co ważne, przedmioty na pasku skrótów możesz zmieniać w dowolnej chwili, nawet w czasie walki - nie kosztuje to żadnych punktów akcji. Warto regularnie z tego korzystać - w plecaku z pewnością znajdziesz sporo granatów i różnego rodzaju wzmocnień, które pozwolą ci zdobyć przewagę nad wrogiem.

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - jak korzystać z przedmiotów w czasie walki

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Wasteland 3

Najnowsze artykuły