Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Wasteland 3 pracują nad połączeniem strzelanki i RPG?

Wyraźna sugestia.

Studio inXile Entertainment opublikowało na Twitterze wiadomość, która wyraźnie sugeruje, że zespół ten pracuje obecnie nad nową grą RPG z elementami strzelanki i perspektywą pierwszej osoby.

„Wyszło nam NOWY + FPS + RPG” - napisali tylko przedstawiciele firmy pod tweetem Xboksa z animowanym losowaniem produkcji, po którą powinno się sięgnąć. Takiego zestawu słów nie da się oczywiście naprawdę wylosować w załączonym obrazku GIF.

Firma inXile opracowała już prototyp nowej gry, jeszcze przed wykupieniem przez Microsoft. Właściciel marki Xbox był podobno od początku zainteresowany rozbudowaniem projektu.

Również po premierze docenionego przez graczy i recenzentów Wasteland 3 studio informowało, że skupia się na kolejnej produkcji, która w założeniach miała być większym tytułem. Tym razem po raz pierwszy wspomniano jednak o perspektywie FPP.

Wyobraźnia fanów zaczęła już pracować. Niektórzy spodziewają się nowej odsłony serii Wasteland, ale porzucającej klasyczny rzut izometryczny. Inni obstawiają zupełnie nową markę, a część spekulujących twierdzi, że Microsoft może zlecić inXile wykonanie nowej gry z cyklu Fallout. Przypomnijmy - Bethesda należy obecnie właśnie do Microsoftu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Wasteland 3

PS4, Xbox One, PC, Mac

Related topics
O autorze
Komentarze