Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gamescom 2021 Xbox Stream - wszystkie zapowiedzi i trailery

Ogłoszenia w jednym miejscu.

Microsoft zorganizował pokaz gier Gamescom 2021 Xbox Stream, podczas którego opublikowano nowe materiały z różnych produkcji. Tutaj zebraliśmy wszystkie zwiastuny i zapowiedzi, które zobaczyliśmy w trakcie eventu.

Najważniejsze newsy z prezentacji:

Pozostałe zapowiedzi:

Microsoft Flight Simulator otrzyma sporo nowej zawartości. Wrześniowa aktualizacja to między innymi wprowadzenie wyższej szczegółowości terenów Niemiec, Szwajcarii czy Austrii. Fani otrzymają też samolot Junkers JU-52, a nawet nietypowy śmigłowiec - Volocopter.


Into the Pit to dynamiczny retro-FPS roguelite, w którym główną bronią są magiczne zaklęcia. Twórcy inspirowali sie tytułami takimi jak Hexen czy Heretic. Premiera 19 października.


Strategia Age of Empires 4 nie doczekała się niestety nowego materiału z rozgrywką. Zamiast tego, postanowiono zaprezentować wideo opowiadające o trebuszach.


Już 5 października ukaże się fabularny dodatek do Wasteland 3. Cult of the Holy Detonation zaoferuje nową lokację, wrogów, pancerze i broń, a także - rzecz jasna - nowe wątki opowieści i postacie niezależne.


Przedstawiciele Microsoftu zaprezentowali też pokaźny zestaw niezależnych produkcji od Humble Games, które trafią do usługi Game Pass w dniu swojej premiery.


Fani Sea of Thieves i Borderlands otrzymają niedługo dostęp do kosmetycznych przedmiotów, które pozwolą zmienić wygląd statku tak, by pasował bardziej do serii od Gearbox Software. Event, w trakcie którego można zdobyć taką nagrodę, rozpoczyna się już dziś.


Survivalowe State of Decay 2 doczeka się rozszerzenia. Dodatek Homecoming zadebiutuje 1 września. To darmowa aktualizacja, która wprowadzi do gry mapę z pierwszej części, a także nowych wrogów i wyposażenie.


Potwierdzono, że Crusader Kings 3 zmierza na konsole. Krótki zwiastun prezentuje nawet, jak ma wyglądać w niektórych sytuacjach sterowanie kontrolerem. Nie ujawniono daty premiery.


Debiutujące w grudniu The Gunk to interesująca produkcja o zmaganiach z zanieczyszczeniami na obcej planecie.

By móc eksplorować lokacje, bohaterka musi używać specjalnego „odkurzacza”, by wchłaniać tajemniczą, zalegającą wszędzie substancję. Poza tym wykorzystuje też swoje narzędzie do rozwiązywania zagadek środowiskowych.

Komentarze