Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Wasteland 3 przygotowują grę RPG z kamerą FPP - sugerują ogłoszenia o pracę

Produkcja w nowym uniwersum.

 • Studio inXile Entertainment pracuje nad grą w widoku FPP
 • Na potrzeby produkcji tworzony jest zupełnie nowy świat
 • Projekt powstaje na silniku Unreal Engine 5
 • Na stronach studia inXile Entertainment opublikowano ogłoszenia o pracę, które sugerują, że nowym projektem twórców Wasteland 3 będzie RPG z kamerą z perspektywy pierwszej osoby.

  Jak pisze serwis Twisted Voxel, zespół poszukuje między innymi starszego projektanta rozgrywki, który miałby się zająć przygotowaniem starć w widoku z oczu postaci. Deweloper ma być też odpowiedzialny za zdolności bojowe, wciągające gracza „w sam środek akcji”.

  Inne ogłoszenie dotyczy dyrektora artystycznego, który miałby pomóc w „powołaniu do życia zupełnie nowego świata”, co wskazuje, że tajemnicza pozycja nie jest kontynuacją żadnej z dotychczasowych serii.

  Cover image for YouTube videoWasteland 3 - gratka dla fanów RPG

  Firma chce także zatrudnić animatora twarzy, który zajmowałby się między innymi „systemem animacji następnej generacji”. Nadmienić należy, że według dotychczasowych informacji, tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5.

  Warto zaznaczyć, że kilka wcześniejszych gier studia inXile Entertainment - łącznie ze wspomnianym Wasteland 3 - przedstawiały wydarzenia w rzucie izometrycznym, więc postawienie na kamerę FPP byłoby istotną zmianą.

  Nie jesteś zalogowany!

  Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

  W tym artykule

  Wasteland 3

  PS4, Xbox One, PC, Mac

  Powiązane tematy
  O autorze
  Awatar Piotr Bicki

  Piotr Bicki

  News Editor

  Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

  Komentarze