Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Video: Multiplayer w Titanfall 2

Gramy.

W naszym nowym materiale wideo prezentujemy rozgrywkę z trybu dla wielu graczy w Titanfall 2. Strzelanka jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Przedstawiamy fragmenty z trybów Przechwytywanie Flagi oraz Do Ostatniego Tytana. Możecie przyjrzeć się w akcji zwinnym Pilotom oraz ciężkim Tytanom.

Multiplayer rozwija założenia z poprzedniej odsłony serii. Twórcy zaimplementowali tym razem sześć zupełnie różnych Tytanów, z odmiennym zestawem umiejętności.

Wśród Pilotów nie występuje podział na klasy, ale każdy może wybrać jedno z wielu dostępnych wzmocnień - czyli specjalnych talentów, które można aktywować co jakiś czas. Może to być kamuflaż lub przyspieszenie, albo też linka z hakiem.

W miarę postępów odblokowujemy nowe rodzaje broni. Korzystając z karabinów i strzelb zdobywamy też różne ulepszenia, poprawiające osiągi przedmiotów.

Titanfall 2 oferuje także tryb fabularny. Brak kampanii dla jednego gracza był jednym z głównych zarzutów w stosunku do pierwszej części serii.

Warto przypomnieć, że studio Respawn planuje udostępniać wszystkie przyszłe mapy oraz tryby i broń w ramach darmowych DLC. Nie przygotowano popularnej ostatnimi czasy przepustki sezonowej.

Komentarze