Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - skarby i zdjęcia: rozdział 2 (Infiltracja)

Sekrety i znajdźki drugiego rozdziału.

Na tej stronie zajmiemy się przybliżeniem ci wszystkich miejsc z drugiego rozdziału, gdzie można zrobić zdjęcia i znaleźć różnego typu skarby. Obie rzeczy są rodzajami sekretów i znajdziek w grze.

Drugi rozdział proponuje nam wykonanie jednej fotografii, a także odnalezienie pięciu skarbów. Opisy wraz z pomocnymi obrazkami znajdują się poniżej.


Zdjęcia - rozdział 2

Zdjęcie #2 - pierwszą i ostatnią w tym rozdziale fotografię będziesz mógł wykonać od razu po jego rozpoczęciu. Wystarczy wówczas spojrzeć w prawo, w kierunku różowego neonu. Nie musisz nawet się ruszać, wystarczy aktywować odpowiedni przycisk.


Skarby - rozdział 2

Skarb #3 - niedługo po rozpoczęciu rozdziału i kilku chwilach wspinaczki dotrzesz do miejsca, gdzie będziesz musiał zjechać po przewodzie z żarówkami (1). Nie rób jednak tego i zainteresuj się miejscem w narożniku dachu (2). Skarb jest trudno dostępny i niemożliwy do zauważenia podczas typowej rozgrywki. Jeśli pospieszysz się i zjedziesz, nie będziesz w stanie cofnąć się po ten skarb. Jest to Gwizdek w kształcie naboju.


Skarb #4 - zaraz po zjechaniu po wspomnianym wyżej przewodzie z żarówkami zneutralizujesz strażnika. Wejdź do jego stróżówki, gdzie znajduje się czerwona skrzynia na kółkach. Po jej prawej stronie znajduje się skarb. Jest to Wojskowa zapalniczka.


Skarb #5 - Po dotaciu na widoczny na poniższym obrazku dach musisz chwycić kolejną czerwoną skrzynię na kółkach. Odciągnij i puść, a następnie podejdź do miejsca, w którym stała. Znajduje się tam kolejny skarb. Jest to Narzędzie wielofunkcyjne.


Skarb #6 - Po wejściu do drugiego z budynków, do którego wpada różowa poświata, zwróć uwagę na lewą część pomieszczenia. Pomimo znajdującego się tam mroku, na samym końcu odnajdziesz kolejny skarb. Jest to Podróżny kałamarz.Skarb #7 - ostatni przedmiot odnajdziesz po wejściu przeszklonymi drzwiami do pokoju pełnego antyków. Nie przyglądaj się tablicy na ścianie, co popchnie misję do przodu, ale podejdź do wielkiego okna skierowanego na miasto. Tam spójrz w lewo, gdzie na drewnianej skrzyni znajduje się skarb. Jest to Taktyczny kompas.

Komentarze