Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - skarby i zdjęcia: rozdział 3 (Powrót do korzeni)

Sekrety i znajdźki trzeciego rozdziału.

Jeśli chcesz w łatwy i szybki sposób dodać do kolekcji wszystkie skarby i zdjęcia z trzeciego rozdziału gry, ta strona jest dla ciebie.

W rozdziale Powrót do korzeni znajdziesz trzy miejsca, w których można zrobić zdjęcia, a także skolekcjonujesz cztery skarby. Są to zatem liczby zdecydowanie większe, niż w poprzednich rozdziałach gry.


Zdjęcia - rozdział 3

Zdjęcie #3 - pierwszą fotografię możesz wykonać od razu po rozpoczęciu rozdziału. Wystarczy wówczas spojrzeć w prawo i podejść do przepaści, a wówczas pojawi się stosowna opcja wykonania zdjęcia.


Zdjęcie #4 - po niezbyt długiej jeździe samochodem terenowym zauważysz niewielki zbiornik wodny z wodospadami. Nie wjeżdżaj do wody, aby nie spłoszyć znajdujących się tam flamingów. Zamiast tego wysiądź z auta i podejdź do skraju skały, skąd będziesz mógł wykonać kolejne zdjęcie do kolekcji.


Zdjęcie #5 - fotografię będziesz mógł wykonać po dotarciu do większego kompleksu budynków. Zanim jednak pojawi się opcja zrobienia zdjęcia, będziesz musiał zlikwidować wszystkich nieprzyjaciół znajdujących się w okolicy. Wówczas stań w miejscu, które pokazuje ci poniższy obrazek.


Skarby - rozdział 3

Skarb #8 - pierwsze znalezisko tego typu będzie możliwe do zebrania po wskoczeniu do zbiornika wodnego, w którym znajdują się flamingi. Wystarczy obejść dużą skałę na środku wody, a w zacienionym miejscu, na dnie zbiornika, znajdziesz pierwszy skarb trzeciego rozdziału gry. Są to Monety z czasów dynastii Guptów.


Skarb #9 - kolejny sekret będzie dostępny, gdy zaczepisz hak do wrót i pozbędziesz się przeciwników, którzy nagle się tam pojawią. Wówczas wdrap się na szczyt konstrukcji i zabierz od znajdującego się tam strzelca granaty. Z bezpiecznej odległości rzuć ładunek wybuchowy w kierunku ściany po lewej, gdzie odnajdziesz skarb. Jest to Srebrny pojemnik na wodę.


Skarb #10 - po wyrwaniu wrót obok wyżej opisanego skarbu, ruszaj przed siebie w samochodzie. Trzymaj się potoku i po chwili zacznij skręcać ostro w lewo. Zauważysz dwa niewielkie wodospady. Pomiędzy nimi znajduje się wejście - tam skieruj się w prawo, aby zauważyć kolejny skarb. Jest to Złota figurka ryby.Skarb #11 - ostatni skarb trzeciego rozdziału odnajdziesz po otworzeniu wielkich wrót za pomocą mechanizmu. Gdy Nadine wjedzie do środka, a ty dostaniesz się do samochodu, nie jedź dalej, ale wyjdź z auta i wejdź w środkową lukę po prawej stronie. W narożniku korytarza odnajdziesz ostatni sekret. Jest to Kryształowy pojemnik na perfumy.

Komentarze