Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świat w opałach w trailerze premierowym Gears of War 4

Plus: podzielony ekran na PC.

Do debiutu strzelanki Gears of War 4 zostało jeszcze 21,37 dnia, lecz Microsoft Studios zdecydowało się już teraz opublikować premierowy zwiastun produkcji.

Wesoła kompania

Jak przystało na zwiastuny tego cyklu, materiał okraszoną klasyczną piosenką. Tym razem jest to cover słynnego Nothing Else Matters zespołu Metallica, w wykonaniu niejakiej Lissie.

Trailer pokazuje, jak resztki ludzkości mieszkają w odgrodzonych i otoczonych murami miastach, gdzie ocalali starają się przyzwyczaić do życia bez paliw kopalnych.

Miła 25 lat sielanki, po których nadchodzi czas na kolejnego agresywnego najdźcę, z którym trzeba sobie poradzić, przeskakując pomiędzy osłonami.

Tym razem do akcji wkracza nowa grupa bohaterów. To J.D. Fenix - syn Marcus Fenixa - a także Delmont „Del” Walker oraz Kait Diaz.

Powalczymy między innymi z mutantami z rasy Swarm, ale także z całkiem nowym przeciwnikiem, czyli z robotami DeeBee. Ci wyglądają na dużo bardziej zaawansowanych technologicznie od standardowych locustów.

Gears of War 4 ukaże się 11 października na Xbox One oraz na PC z systemami operacyjnymi Windows 10. Na komputerach osobistych możemy liczyć na lokalną kooperację na podzielonym ekranie, a w sieci - także pomiędzy platformami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły