Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Superbohaterowie dołączają do Mortal Kombat 1. Jest oficjalny zwiastun

W ramach płatnego DLC.

Dodawanie do gry postaci z innych uniwersum to dla serii Mortal Kombat żadna nowość. Nie inaczej jest w przypadku Mortal Kombat 1. Studio NetherRealm zaprezentowało zestaw bohaterów, którzy wzbogacą obsadę w ramach płatnego DLC.

Twórcy potwierdzili tym samym pogłoski, które krążyły po sieci już w maju. Zgodnie z oczekiwaniami, do gry trafi Homelander z komiksów „The Boys”, Omni Man z Image Universe oraz Peacemaker z uniwersum DC.

Do pakietu dojdzie jeszcze trójka wojowników znanych fanom Mortal Kombat: Quan Chi (nieobecny w ostatniej odsłonie serii), Ermac oraz Taceda, będący uczniem samego Scorpiona, co poznać możemy po samym stroju.

Tego samego dnia opublikowano także materiał poświęcony już samemu wątkowi głównemu, zapowiadając jednocześnie powrót kolejnych wojowników znanych z poprzednich serii: Li Mei, Tonyi i Baraka. W ponad 3-minutowym materiale nie zabrakło oczywiście fragmentów gameplayu z widowiskowymi finisherami i nowymi arenami.

Co ciekawe, wspomniany Ojczyznosław z komiksów i serialu „The Boys” zaliczy tym samym drugi już nietypowy debiut growy. Superbohater trafił niedawno do Call of Duty: Warzone 2.0, gdzie sieje prawdziwe spustoszenie. Gracze mogą nie tylko zaopatrzeć się w unikalnego skina, ale także strzelać laserami z oczu czy skakać na olbrzymie odległości. Część społeczności nie jest jednak zadowolona z atrakcji i wieszczy upadek produkcji.

Wracając jednak do Mortal Kombat - premierę zaplanowano na 19 września. Tytuł zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Przed premierą będzie można zagrać w ramach sierpniowych stress-testów, których konkretny termin pozostaje na ten moment nieznany.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze