Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka Titanfall 2 dostępna za darmo w ten weekend

Plus: zwiastun odświeżonej mapy Miasto Aniołów.

Przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, że w dniach 2-4 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One zostanie udostępniona „darmowa wersja próbna” strzelanki Titanfall 2.

Do dyspozycji graczy oddany zostanie jednak tylko tryb rozgrywki wieloosobowej. Kampania fabularna pozostanie zablokowana.

Warto zaznaczyć, że abonenci Origin Access oraz EA Access będą mogli rozpocząć sieciowe zmagania od jutra - 30 listopada. Usługi dostępne jednak są tylko na PC i Xbox One, więc posiadaczy PS4 ominie możliwość wcześniejszej zabawy.

Jednocześnie opublikowano zwiastun pierwszego dodatku do gry. Nagranie przedstawia odświeżoną edycję znanej z pierwszej części mapy Miasto Aniołów, wchodzącej w skład DLC.

Zobacz: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórców, rozszerzenie będzie w całości darmowe. Osoby, które zamówiły podstawową wersję produkcji przed premierą, dostęp do pakietu otrzymają jutro, zaś pozostali muszą poczekać do 3 grudnia.

Poza wspomnianą odświeżoną mapą Miasto Aniołów, dodatek zawierać ma jeszcze pistolet Elitarny Skrzydłowy oraz sześć zestawów modyfikacji dla prowadzonego mecha - między innymi zaznaczanie wrogów w trakcie celowania i podpalanie ziemi pod stopami robota.

W DLC znajdzie się również nowa egzekucja dla pilota, która umożliwi graczom niespodziewane teleportowanie się do zaskoczonej ofiary i zadanie zabójczego ciosu. Do tego ekran ze statystykami i FAQ z cennymi poradami dotyczącymi rozgrywki.

To jednak nie wszystko, ponieważ w rozszerzeniu wprowadzony zostanie też cyfrowy sklep oferujący różnego przedmioty. Twórcy podkreślają, ze nie wpłyną na balans rozgrywki - zmienią jedynie wygląd prowadzonej postaci lub mecha.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze