Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Port Batman: Arkham Knight na PC przygotowało zewnętrzne studio?

Twórcy obiecują poprawki.

Studio Rocksteady zapewnia, że „bardzo poważnie” traktuje problemy z Batman: Arkham Knight na PC i postara się, by usterki usunięto tak szybko, jak to tylko możliwe.

Iron Galaxy w napisach końcowych

„Zdajemy sobie sprawę z problemów z wydajnością w wersji na komputery osobiste” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie. „Traktujemy to bardzo poważnie.”

Przy okazji ujawniono, że za konwersję na PC nie odpowiadało wyłącznie Rocksteady. „Współpracujemy blisko z naszym zewnętrznym partnerem, by upewnić się, że kłopoty znikną tak szybko, jak to tylko możliwe” - czytamy w ogłoszeniu.

Firmy nie wymieniono z nazwy, ale wszystko wskazuje na to, że port - przynajmniej w części - wyprodukowało studio Iron Galaxy, specjalizujące się właśnie w tego typu pracach, a ostatnio odpowiedzialne choćby za Borderlands: The Handsome Collection i Killer Instinct.

Jak wynika z profilu jednego z pracowników w serwisie LinkedIn, w prace nad portem zaangażowani byli deweloperzy, którzy wcześniej przenieśli na PC między innymi Batman: Arkham Origins (dzięki, VideoGamer).

O problemach z działaniem Batman: Arkham Knight na komputerach osobistych już dzisiaj informowaliśmy. Obecnie nie podano, kiedy można spodziewać się łatek.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze