Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa aktualizacja Batman: Arkham Knight odblokowuje dwie skórki

Pięć lat po premierze.

  • Batman: Arkham Knight otrzymało nową aktualizację
  • Twórcy odblokowali dostęp do dwóch skórek: Anime Batman i Zur-En-Arrh

Studio Rocksteady opublikowało nową aktualizację Batman: Arkham Knight - ponad pięć lat po premierze gry. Twórcy odblokowali dwie skórki, które wcześniej były dostępne tylko dla części graczy - Anime Batman i Zur-En-Arrh.

Pierwszy z kostiumów do tej pory można było zdobyć poprzez połączenie kopii tytułu z kontem na platformie WB Games ID. W celu zdobycia drugiego należało zaś dodatkowo zalogować się profilem na oficjalne forum wydawcy i napisać co najmniej jeden wpis.

Wspomniane usługi sieciowe firmy od jakiegoś czasu są jednak wyłączone, przez co nowi nabywcy produkcji nie mogli odebrać obu skórek. Fani wielokrotnie prosili twórców o odblokowanie strojów i teraz postanowiono spełnić prośbę.

Anime Batman bazuje na jednej z części antologii filmów anime „Batman: Rycerz Gotham” z 2008 roku. Zur-En-Arrh inspirowane jest zaś opublikowanym w 1958 roku komiksem, w którym Mroczny Rycerz trafił na obcą planetę, gdzie zdobył moce podobne do zdolności Supermana.

To nie pierwszy tego typu ruch ze strony autorów. Kilka miesięcy temu na PS4 odblokowali skórkę, która wcześniej była zarezerwowana tylko dla posiadaczy kodu, rozdawanego na konferencji Sony w 2015 roku.

Studio Rocksteady obecnie pracuje nad Suicide Squad: Kill the Justice League - projektem o tytułowym Legionie Samobójców, złożonym z przestępców i kryminalistów. Akcję osadzono w uniwersum serii Batman: Arkham, a gra ukaże się w 2022 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman: Arkham Knight

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze