Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokémon Go - ewolucje Clamperl: Huntail i Gorebyss

Najważniejsze informacje.

Na tej stronie omawiamy sympatycznego Pokemona o nazwie Clamperl. Dowiesz się tutaj, w jaki sposób w Pokemon Go działa ewolucja tego stworka w Huntaila i Gorebyssa.

Stworzenie trafiło do gry w lutym 2019 roku, w ramach zadania special Limited Research. Od samego początku była możliwa ewolucja w dwa różne stworki, ale ostateczny wynik to kwestia losowa.

Jak ewoluować Clamperl w Huntaila i Gorebyssa w Pokémon Go

Clamperl może ewoluować w Huntaila i Gorebyssa, ale nie masz wpływu na wynik - ten jest losowy.

Jak podejść do tej kwestii najpraktyczniej? Oczywiście pierwsza ewolucja nie ma znaczenia - otrzymasz Pokemona, którego jeszcze nie masz w Pokedeksie. Przy drugiej próbie może ci się poszczęścić, dzięki czemu „wylosujesz” drugi wariant.

Jeśli trafił ci się duplikat, pamiętaj o opcji zamiany (Trade). Znajdź kogoś, kto również ma dwie te same ewolucje Clamperl i wymieńcie się.

W przypadku gdy nie zdobyłeś Clamperl w zadaniu typu special Limited Research, cukierki (Candy) tego Pokemona będą trudne do uzyskania. Stworek pojawia się w dziczy, ale dość rzadko.

Dobrym pomysłem jest ustawienie Clamperl jako swojego kompana (Buddy).

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Pokémon Go - Pokémony Shadow: czym są, lista, oczyszczanie (Purify)

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze