Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch do Resident Evil Village psuje grę. Capcom przeprasza

I pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Najnowsza aktualizacja do Resident Evil Village na PC powoduje zawieszanie się gry. Capcom przeprasza za problemy i pracuje już nad rozwiązaniem.

Drodzy gracze Resident Evil Village na Steamie. Jesteśmy świadomi usterki wywołanej przez najnowszy patch, przez który gra może się zawieszać. Pracujemy obecnie nad naprawą błędu i przepraszamy za spowodowane problemy” - poinformował na Twitterze oficjalny profil marki Resident Evil.

Niektórzy gracze w oczekiwaniu na oficjalną poprawkę postanowili szukać rozwiązania na własną rękę. Internauta o pseudonimie FluffyQuack na forum pomocy technicznej Steam zasugerował, że gra może się zawieszać ze względu na nowe zabezpieczenie przeciwko modom, które uniemożliwia granie w tytuł, jeśli posiadamy niektóre DLC.

Przypomnijmy, że już w czwartek o północy czasu polskiego odbędzie się specjalna transmisja, na której poznamy nowe szczegóły, dotyczące nadchodzącego fabularnego dodatku do Resident Evil Village, a także remake’u Resident Evil 4.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze