Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 4 i dodatki do RE Village na pokazie w tym tygodniu. Capcom szykuje prezentację dla fanów

Już w czwartek.

Capcom zapowiedział, że już w czwartek, 20 października odbędzie się specjalna transmisja, na której poznamy szczegóły dotyczące remake’u Resident Evil 4 oraz dodatków do Resident Evil Village.

Jak podano w informacji na Twitterze, pokaz odbędzie się o północy czasu polskiego i będzie transmitowany na Twitchu oraz YouTube. Na załączonym do postu materiale wideo możemy zobaczyć, że oprócz gameplayu z gry i DLC najpewniej usłyszymy także komentarze twórców.

Przypomnijmy, że dodatki do Resident Evil Village wejdą w skład tzw. Złotej Edycji gry. Znajdziemy w niej m.in. fabularne rozszerzenie Shadows of Rose, tryb kamery z trzeciej osoby oraz nowe postacie do trybu Najemników - w tym Lady Dimitrescu.

Z kolei remake Resident Evil 4 to oczywiście odświeżona wersja prawdopodobnie najbardziej znanej gry z serii. Tytuł pierwotnie ukazał się w 2005 roku na konsolę Nintendo Gamecube, ale z czasem został przeportowany na wiele innych platform. Wcielamy się w Leona Kennedy’ego, czyli tajnego agenta, wysłanego do Europy w celu odnalezienia porwanej córki prezydenta USA. Remake powstanie zapewne w oparciu o podobnie odświeżone odsłony RE 2 i 3.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze