Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżona wersja mapy Kolonia w marcowym DLC do Titanfall 2

Do tego nowe bronie i przedmioty.

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment ujawnili pierwsze szczegóły na temat marcowego dodatku do Titanfall 2. W skład bezpłatnego DLC wejdzie między innymi odświeżona wersja znanej z pierwszej części mapy Kolonia.

Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie zmiany zostaną wprowadzone w lokacji. W poprzedniej odsłonie arena osadzona była na terenie założonej przez Jamesa MacAllena osady, zbudowanej wokół wraku statku kosmicznego IMS Odyssey.

Titanfall 2 otrzyma nową wersję mapy Kolonia

Rozszerzenie zaoferuje także następne rodzaje tak zwanych „Tytanów Prime” - nowych modeli wizualnych już dostępnych mechów. Do tego inne przedmioty kosmetyczne oraz kolejna porcja broni i egzekucji dla pilotów.

Nie zabraknie również zmian wpływających na balans potyczek, a także dodatkowych „funkcji sieciowych”. Szczegółów jednak nie podano.

Dokładna data premiery DLC z odświeżoną mapą Kolonia nie jest znana. Pewnym jest jednak, że wcześniej - w lutym - ukaże się dodatek z trybem „Szybki szturm”.

Zgodnie z ujawnionymi jakiś czas temu informacjami, wariant przeznaczony będzie tylko dla pilotów. W starciu wezmą udział dwie drużyny składające się z sześciu graczy. Zabawa - podzielona na pięć jednominutowych rund - toczyć się ma do trzech zwycięstw.

Każdy pojedynek będzie można wygrać na dwa sposoby: eliminując wszystkich członków zespołu przeciwnego lub kontrolując neutralną flagę w momencie, gdy upłynie czas danej potyczki.

Zmagania toczyć się mają na dwóch mapach, stworzonych specjalnie z myślą o nowym trybie rozgrywki - Stosach oraz Polanach.

Titanfall 2 dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły