Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb „Szybki szturm” w kolejnym darmowym DLC do Titanfall 2

Do tego nowe mapy.

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment ujawnili szczegóły na temat kolejnego bezpłatnego dodatku do strzelanki Titanfall 2. DLC zaoferuje między innymi nowy wariant zabawy - „Szybki szturm”.

Na razie nie wiadomo, kiedy rozszerzenie zostanie wydane, ale twórcy obiecują, że datę premiery podadzą „wkrótce”.

„Szybki szturm” przeznaczony będzie tylko dla pilotów, a w rywalizacji wezmą udział dwie drużyny składające się z sześciu użytkowników. Zabawa - podzielona na pięć jednominutowych rund - toczyć się ma do trzech zwycięstw.

Każde starcie będzie można wygrać na dwa sposoby - eliminując wszystkich członków zespołu przeciwnego lub kontrolując neutralną flagę w momencie, gdy upłynie czas danej potyczki.

Twórcy zaznaczają, że wariant charakteryzuje się wysokim tempem rozgrywki. Podkreślają, że powinien pomóc graczom w poprawieniu współpracy między członkami drużyny.

Wraz z „Szybkim szturmem” autorzy udostępnią dwie mapy przeznaczone do wspomnianego trybu - Stosy oraz Polana. Zbyt wielu szczegółów na temat lokacji nie ujawniono, poza tym, że są „niewielkimi i ciasnymi arenami”.

W darmowym DLC pojawi się również kolejna plansza do wariantu Koloseum - Kolumny. Do tego nowa egzekucja dla pilotów oraz wyświetlane na początku danego meczu animacje dowódców wszystkich frakcji.

Jednocześnie deweloperzy ujawnili, że przygotowują odświeżoną wersję interfejsu playlist, która zostanie wprowadzona w następnej aktualizacji. Łatka najpierw ukaże się na PC, a później na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Twórcy obiecują też, że to dopiero początek - w tym roku Titanfall 2 doczeka się większej liczby darmowych map (między innymi z poprzedniej części), broni czy trybów rozgrywki.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze