Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oblężenia i pory roku w materiale z Mount & Blade 2

Nadal bez daty premiery.

Tureckie studio TaleWorlds Entertainment opublikowało nowy dziennik deweloperski z gry Mount & Blade 2: Bannerlord, prezentując kilka elementów produkcji.

Grafika znacznie się poprawiła

Materiał rozpoczyna się od pokazu możliwości podczas oblężenia. Widzimy katapulty i ich obsługę, a także potężny taran i sporą wieżę oblężniczą, także poruszane siłą jednostek.

Następnie postać wkracza do walki wręcz, rozprawiając się z kilkoma przeciwnikami na ubitej ziemi. Jest też rzut oka na ekwipunek, miasto, mini-gry i zmienne pory roku.

Na samym końcu widać jeszcze dwie nowości: system rzemiosła do budowania własnych broni oraz coś, co przypomina program do oglądania powtórek.

Pomimo „dwójki” w tytule, seria Mount and Blade liczy już trzy odsłony. Nie zmieniają się założenia rozgrywki: tworzona postać reprezentuje jeden ze średniowiecznych stanów i pnie się po szczeblach kariery, rekrutując wieśniaków i najemników do prowadzonej armii.

Nie znamy jeszcze daty premiery i platform docelowych dla Bannerlord.

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze