Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ninja Turtles Shredder’s Revenge - power level, rozwój postaci

Jak awansować na kolejne poziomy doświadczenia.

Podczas rozgrywki w TMNT Shredder’s Revenge nasze postacie otrzymują punkty doświadczenia. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów, postać awansuje na wyższy poziom doświadczenia, nazywany tutaj Power level.

Aktualny poziom danej postaci możemy sprawdzić (1) na ekranie wyboru bohatera. Należy pamiętać, że każda postać awansuje oddzielnie. To znaczy, że grając cały czas jednym żółwiem - lub ich sprzymierzeńcami - rozwijamy tylko daną postać. Kolejne pozostaną na pierwszym poziomie mocy, dopóki nie zaczniemy nimi grać.

Każdy kolejny poziom postaci wiąże się z otrzymaniem predefiniowanego bonusu (2). Może to być dodatkowe „życie”, pozwalające nam bez konsekwencji powrócić do gry po utracie zdrowia albo dodatkowe ciosy i paski super ataku.

Postać rozwijamy wykonując przeróżne akcje w czasie gry: pokonywanie wrogów, pokonywanie bossów, niszczenie niektórych elementów otoczenia, zbieranie znajdziek i zaliczanie misji pobocznych.

Następnie: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - nowe ciosy, jak odblokować

Spis treści: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - przedmioty do zebrania: rodzaje znajdziek

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze