Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ninja Turtles Shredder’s Revenge - leczenie i ożywianie towarzyszy

Jak pomóc przyjaciołom w walce.

TMNT Shredder's Revenge stawia duży nacisk na aspekty kooperacyjne. Tytuł pozwala nie tylko walczyć ramię w ramię, ale też leczyć oraz ożywiać nieprzytomnych kompanów. Na tej stronie wyjaśniamy mechanikę leczenia oraz wskrzeszania towarzyszy.


Na tej stronie:


Leczenie

Leczenie w tej produkcji działa nieco inaczej, niż możnaby się spodziewać. Zamiast konwencjonalnego leczenia, jeden z graczy można oddać innemu część własnego zdrowia, oczywiście samemu na trym tracąc. Aby podarować trochę punktów energii towarzyszowi, podejdź do niego i wciśnij przycisk „Cheer Up” (lewy Ctrl, LB, L1). Postacie przybiją piątkę (1), transferując tym samym część życia.

Należy uważać, aby nie nadużywać tej mechaniki i samemu nie stać się zbyt podatnym na ataki.


Ożywanie nieprzytomnych towarzyszy

Jeśli któryś z graczy straci wszystkie punkty zdrowia, to na 10 sekund traci przytomność. Gracze mogą go wówczas ocucić, podchodząc do kolegi i przytrzymując przycisk „Cheer Up” (lewy Ctrl, LB, L1). Pasek (2) pokazuje postęp ożywiania.

Jeśli zdążymy postawić kompana na nogi, to po chwili wróci do walki z niewielką ilością zdrowia. Jeśli natomiast zegar zakończy odliczanie, to towarzysz straci jedno „życie” i po chwili powróci z pełnym zapasem zdrowia. Jeśli nie ma już „żyć”, to pozostanie nieaktywny do końca poziomu.

Następnie: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - kooperacja: jak grać lokalnie i przez sieć

Spis treści: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - traps: jak używać pułapek

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze